Metin AşıkoğLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin AşıkoğLu

:))Metin AşıkoğuLLarı((:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaz alışverişini daha yapmadım ne alsam die düşünüosanız girin

YazarMesaj
black_anqel
Admin
Admin

Kadın
Lakap : Zuzu_Fıstqım
<fieldset>Başarı Puanı:</fieldse :
Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Right_bar_bleue

GüçLüLük: :
Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Right_bar_bleue

AktifLik: :

Ruh HaLi: : Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Melek10cw5

Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Empty
MesajKonu: Yaz alışverişini daha yapmadım ne alsam die düşünüosanız girin   Yaz alışverişini daha yapmadım  ne alsam die düşünüosanız girin Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 9:36 pm

Chanel 2008 Yaz defilesinde kot ceketler ön plana çıktı. Gerçi kotun hiçbir zaman modası geçmiyor ama bu sezon biraz daha fazla kendini gösterecek gibi görünüyor. Daha önceki haberlerimde belirttiğim gibi taşlanmış ve yırtık kot pantolonlar, kot şortlar bu sezonun vazgeçilmezleriydi. Kot ceketleri son zamanlarda ünlüler üzerinden çıkarmıyor. Kısa dar ve ceket havasında farklı model alternatifleri göz önünde. Ceketleri beyaz kıyafetlerle elbise etek ve şotlarınızın üzerinde kullanmanız mümkün.

---
Bu yaz bir tane beyaz uzun yada kısa eteğiniz, bir de kısa şortunuz olmalı nasıl kombinleyeceğiniz hakkında ufak tüyolar burada. Üzerinize giydiğiniz bir gömlek veya tshirt’ün beline kalın bir kemer takın. Örneğin denizci bluzlardan hoşlanıyorsanız birer tane onlardan alarak kombinleyin.

----
Parlak gömlekler, mini etekler, beyaz kotlar, denizci kıyafetleri ve safari modasında beyaz iyice kendini hissettirmeye başladı. Parlak renklerin hakim olduğu 2008 yaz sezonunda iki beyaz trendini takip etmek şart. Saflığı ve temizliği vurgulayan beyaz renkte kıyafetleri temiz tutmak biraz zor tabiki. Tasarımcıların klasik çizgilerde, hem sportif hemde kadınsı kesimlerde hazıladığı beyaz gömlekler yazın kullanımı çok rahat olacaktır. Kurdale ve fırfırlarla süslenmiş kısa kollu romantik gömleklerde dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

---
2008 yaz sezonunda transparan kıyafetlerin moda olduğundan daha önce bahsetmiştim. Ünlü yıldızlarda bu modayı takip ederek transparan kıyafetlerle karşımıza çıkmaya başladılar. Geçtiğimiz sezonlarda kullanılan tül ve şifon detaylar bu yaz tam anlamıyla kendinden söz ettirecek gibi görünüyor. Bu tarz kıyafetler çok iddialı olduğu için günlük hayatta kullanmak biraz cesaret isteyebilir.
---
Zeki Triko 2008 bikini ve mayo modellerinde, saks mavisi, sarı, mor, siyah ve yeşil tonları dikkat çekiyor. Bikinilerde ipli, şortlu, straples modeller, mayolar ise tamamen mayokini tavasında tasarlanmış. Zeki Triko’nun mayo ve bikini modelleri tabiki buradakilerle sınırlı değil, kimbilir ne hoş modeller daha var. Daha önce Mango ve Victorias Secret bikini ve mayo modellerine de yer vermiştim, incelemenizi öneririm.

Yaz alışverişini daha yapmadım ne alsam die düşünüosanız girin
1 sayfadaki 1 sayfası